Pánský náramek z minerálu Sodalit a stříbra - RINOR Classic

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený ze sodalitových kamenů o průměru 10 mm. Náramek ze Sodalitu s krásně sytě modrofialovými barvami, zvýrazněnými bílými odstíny. Svému majiteli dodá odvahu a sebedůvěruPodpoří nezávislost a odhodlání nežít v minulosti, ale hledět do budoucnosti.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku Classic obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 66
Značka: RINOR
1 485 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Modrá
Kámen: Sodalit
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Střelec, Vodnář
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Sodalit - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Sodalit

Sodalit jako kámen intelektu spojující logiku a intuici uklidňuje naší mysl. Chrání před negativními emocemi a strachem. Odstraňuje příčiny obav, prohlubuje schopnost přijímat nové informace. Dodává sebedůvěru a pomáhá nám zůstat sami sebou.

 

Pro koho je Sodalit ideální?

Sodalit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Střelec, Vodnář

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky s minerálními korálky o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu