Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Luxusní minerálový náramek RINOR je vyrobený z onyxových a lávových kamenů o průměru 12 mm. Spojení Onyxu a lávových kamenů dává náramku další sílu. K síle a energii lávových kamenů přidává Onyx schopnost usměrnit tuto energii správným směrem a umožňuje tak stát se pány svého osudu.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku Premium obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 78
Značka: RINOR
1 795 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá
Kámen: Onyx, Lávový kámen
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Kozoroh, Štír, Beran, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Onyx a Láva - pánský náramek z minerálů RINOR Premium1 - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek.  

Lávový kámen 

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů.  


Pro koho je Onyx s Lávovým kamenem ideální?

Lávový kámen je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Váhy, Kozoroh, Štír, Beran, Panna, Lev Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Náramek z Onyxu a Lávového kamene pro muže Rinor Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 12 mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!