Pánský náramek z minerálů Onyx a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Luxusní minerálový náramek RINOR je vyrobený z onyxových a lávových kamenů o průměru 12 mm. Spojení Onyxu a lávových kamenů dává náramku další sílu. K síle a energii lávových kamenů přidává Onyx schopnost usměrnit tuto energii správným směrem a umožňuje tak stát se pány svého osudu.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku Premium obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 78
Značka: RINOR
1 740 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Onyx, Lávový kámen
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Kozoroh, Štír, Beran, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Onyx a Láva - pánský náramek z minerálů RINOR Premium1 - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který neutralizuje veškeré konflikty, dodává životní sílu a udržuje rovnováhu energií jin a jang.


Lávový kámen

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů. 

 

Pro koho je Onyx s Lávovým kamenem ideální?

Lávový kámen je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Váhy, Kozoroh, Štír, Beran, Panna, Lev

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky RINOR Premium s minerálnimi korálky o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu