Pánský náramek z minerálu Onyx černý a stříbra - RINOR Premium

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z výrazných onyxových kamenů o průměru 12 mmNáramek s elegantní sofistikovaností černých onyxových korálků a skvělým kontrastem se stříbrnými dílky náramku. Svému nositeli pomáhá ve zdolávání překážek, podporuje jeho disciplínu a nasměruje ho k cílevědomému postoji k životu. 

Součástí náramku je kulička ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a stříbrný dílek s logem RINOR.

V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku Premium obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 50
Značka: RINOR
1 785 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Onyx
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Kozoroh
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Onyx černý - pánský náramek z minerálů RINOR Premium1 - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek.
 

Pro koho je Onyx ideální?

Onyx je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Panna, Lev

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu