Pánský náramek z minerálu Avanturín hnědý a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z avanturínových kamenů o průměru 12 mmNáramek z avanturínu ze sytě oranžovými až hnědými odstíny se třpytí díky přítomnosti slídy. Svému majiteli rozptyluje negativní myšlenky, dává pocit vyrovnanosti a duševní pohody. Pomáhá v rozhodnosti.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro (neplatí pro pozlacenou variantu).

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 92
Značka: RINOR
2 530 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Hnědá
Kámen: Avanturín
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Střelec, Beran, Rak, Býk
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Avanturín hnědý - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Avanturín

Avanturín je kamenem štěstí. Díky svým pozitivním vibracím dokáže odstraňovat negativní elektromagnetické záření a zároveň čistit ovzduší na místě, na kterém se momentálně nacházíte. Avanturín pozitivně působí na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem.
 

Pro koho je Avanturín ideální?

Avanturín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Střelec, Beran, Rak, Býk

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky s minerálními korálky o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu