Pánský náramek z minerálu Hematit a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z velkých hematitových kamenů o průměru 12 mm. Lesklé, kovově vyhlížející korálky hematitu a výrazné stříbrné komponenty tvoří dohromady jedinečný a nepřehlédnutelný náramek. Jeho nositeli přináší sílu a vitalitu. Zvyšuje sebevědomí a odhodlání.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro (neplatí pro pozlacenou variantu).

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 87
Značka: RINOR
2 510 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Stříbrná
Kámen: Hematit
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Kozoroh, Štír, Vodnář, Beran
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Hematit - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Hematit

Hematit přivádí vaší mysl do rovnováhy. Uklidňuje ji a stimuluje. To má velmi pozitivní vliv na psychické zdraví i činnost orgánů v těle. Zvyšuje sebevědomí a rozvíjí osobnost. Podporuje spánek a odstraňuje psychické výkyvy. Ve starém Egyptě se nosil jako amulet ochraňující zdraví.

 

Pro koho je Hematit ideální?

Hematit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Štír, Vodnář, Beran, Kozoroh, Panna

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Výrazné náramky s minerálními kameny o průměru 10mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu