Pánský náramek z minerálu Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní náramek z minerálů RINOR vyrobený z lávových kamenů o průměru 12 mmNáramek z lávových kamenů, které mají přirozeně vzniklé dutiny a drsný, organický vzhled. Ve svém majiteli probouzení energii, sebevědomí a kreativitu. Přináší sílu do života, povzbuzení a vytrvalost.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro (neplatí pro pozlacenou variantu).

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 89
Značka: RINOR
1 910 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Lávový kámen
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Štír, Beran, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Lávový kámen - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Lávový kámen

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů. 

 

Pro koho je Lávový kámen ideální?

Lávový kámen je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Váhy, Kozoroh, Štír, Beran

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky Premiums minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu