Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z magnezitových kamenů o průměru 12 mm. Náramek z bílého magnezitu má krémově bílou barvu s detailním tmavě až světle hnědým žilkováním. Vytváří vzhled podobný porcelánu a pěkný, rovnoměrný lesk. Svému majiteli přináší harmonii, klid a posiluje jeho vůli zbavit se závislosti na věcech, které mu škodí.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR, které zesilují účinky minerálních kamenů.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje elegantní dárková krabička.

Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro (neplatí pro pozlacenou variantu).

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 90
Značka: RINOR
2 510 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Magnezit
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Magnezit bílý - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Magnezit

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných.
 

Pro koho je Magnezit ideální?

Magnezit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Vodnář, Rak, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálmíni korálky o průměru 12mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu