Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z magnezitových kamenů o průměru 12 mm. Náramek z bílého magnezitu má krémově bílou barvu s detailním tmavě až světle hnědým žilkováním. Vytváří vzhled podobný porcelánu a pěkný, rovnoměrný lesk. Svému majiteli přináší harmonii, klid a posiluje jeho vůli zbavit se závislosti na věcech, které mu škodí.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR, které zesilují účinky minerálních kamenů.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje elegantní dárková krabička.

Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro.

Velikost
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 90
Značka: RINOR
2 565 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Bílá
Kámen: Magnezit
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Magnezit bílý - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

 
Magnezit

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných. 

Pro koho je Magnezit ideální? 

Magnezit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Vodnář, Rak, Váhy 

 Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Náramek z Magnezitu pro muže Rinor Premium 3

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 12 mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium3

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!