Pánský náramek z minerálu Tygří oko a stříbra - RINOR Premium3

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z výrazných kuliček kamene Tygří oko o průměru 12 mm. Při pohledu na tento náramek vidíte oči nádherného tygra. Kontrast zlatých a hnědých pruhů těchto perlí umocňuje celkový dojem z tohoto náramku. Ideální pro tvůrčí osoby a podnikatele. Přitahuje bohatství a peníze.  Dodává rozhodnost, odvahu a intuici.

Součástí náramku jsou tři kuličky ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku Premium obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Součástí každé objednávky je i speciální čistící hadřík na stříbro (neplatí pro pozlacenou variantu).

Celkový dojem podtrhuje elegantní dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 91
Značka: RINOR
2 580 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Hnědá, zlatá
Kámen: Tygří oko
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Býk, Blíženci
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium3 Tygří oko - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

 

Tygří oko

Tygří oko je ochranný kámen, který se tradičně nosí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Dodává pokoru a inspiruje zkoušet nové věci. Zároveň podporuje tok energie v těle, dodává sílu a přitahuje bohatství. Je skvělý pro ty, kteří hledají smysl života a umění myslet pozitivně.

 

Pro koho je Tygří oko ideální?

Tygří oko je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Lev, Blíženci, Býk

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky RINOR Premium s minerálními korálky o průměru 12mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu