Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Rádi bychom vám představili jedinečnou sadu náramků z naší nejnovější kolekce RINOR Premium. Tato sada se skládá ze dvou kousků, které jsou vytvořeny s ohledem na moderní trend, ale zároveň uchovávají klasický styl a eleganci.

První náramek, který je součástí této sady, je vyroben z minerálu Magnezitu. Tento náramek představuje pravou krásu a eleganci přírodního kamene. Korálky mají průměr 12 mm, což z nich dělá výrazný doplněk, který upoutá pozornost.


Druhý náramek v této sadě je vyroben z Lávového kamene, což je další přírodní materiál, který je vysoce ceněný pro své jedinečné vlastnosti. Tento náramek je rovněž zdoben korálky o průměru 12 mm.

Oba náramky jsou doplněny o originální komponenty Rinor ze stříbra, což je další prvek, který přispívá k jejich exkluzivnímu vzhledu. Stříbrné detaily dodávají náramkům luxusní pocit a zároveň slouží jako nádherný kontrast k přírodním kamenům.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 477
Značka: RINOR
4 100 Kč –10 % 3 690 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Bílá
Kámen: Magnezit a Lávový kámen
Průměr kuliček: 12 mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
1S
Akce
ZDARMAZDARMA 4 100 Kč –10 %

Magnezit

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných.  

Lávový kámen

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů.   

 Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Magnezit a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!