Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Tato sada náramků je vytvořená z nejčistších minerálů a kvalitních stříbrných komponentů. Tato krásná kombinace přináší nádherný výsledek, který je vizuálně atraktivní.
 
První náramek z této sady je vytvořen s láskou a péčí z minerálu Onyx. Tyto unikátní kameny mají průměr 12 mm a tvoří tak dokonalý harmonický celek s ostatními součástmi náramku.


Druhý náramek je z minerálu zvaného Tygří oko. Tyto korálky jsou o něco menší, s průměrem 10 mm, ale rozhodně ne méně nápadný. Tygří oko je známé svým jedinečným zlatým a hnědým vzorem, který připomíná oko tygra.

Oba tyto náramky jsou navíc doplněny originálními stříbrnými komponenty Rinor. Toto stříbro přidává nádherný kontrast temným korálkům minerálů a dodává celkovému vzhledu sadu náramků elegantní vzhled

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 482
Značka: RINOR
3 330 Kč –10 % 2 995 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Hnědá
Kámen: Onyx a Tygří oko
Průměr kuliček: 12 mm, 10 mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
6S
Akce
ZDARMAZDARMA 3 330 Kč –10 %

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Tygří oko

Tygří oko je ochranný kámen, který se tradičně nosí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Dodává pokoru a inspiruje zkoušet nové věci. Zároveň podporuje tok energie v těle, dodává sílu a přitahuje bohatství. Je skvělý pro ty, kteří hledají smysl života a umění myslet pozitivně.  

 Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!