Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

Tato sada je vytvořená z velmi specifických minerálů, konkrétně z Onyxu, Lávového kamene a Jaspisu, a je doplněná o prvky ze stříbra.

První náramek je sestaven z korálků z minerálů Onyx a Lávový kámen. Tyto dva minerály jsou známé svými jedinečnými vlastnostmi. Onyx je známý svými silnými, černými a lesklými korálky, které dokonale kontrastují s matnými a hrubými korálky z Lávového kamene. Průměr těchto korálků je 12mm.


Druhý náramek z této sady je vyroben z hnědého Jaspisu. Tento minerál je známý svými zemitými tóny a pruhovanými vzory, což dělá z každého korálku unikátní kousek. Korálky v tomto náramku mají průměr 10mm.

Oba náramky jsou navíc doplněny originálními komponentami Rinor ze stříbra. Stříbrné detaily skvěle kontrastují s tmavými korálky minerálů, což dodává těmto náramkům sofistikovaný a elegantní vzhled.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 478
Značka: RINOR
3 130 Kč –10 % 2 815 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Hnědá
Kámen: Onyx+Lávový kámen a Jaspis
Průměr kuliček: 12 mm, 10mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
2S
Akce
ZDARMAZDARMA 3 130 Kč –10 %

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Jaspis 

Jaspis je ochranným kamenem, který přináší do našeho života klid a oporu. Zároveň pohlcuje negativní energii a tím dodává odvahu k plnění všech záměrů. Pomáhá přijímat věci takové jaké jsou a být s nimi v souladu. Dodává tělu energii a napomáhá při rychlém uvažování.  

 Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Jaspis a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!