Náramky z perel Swarovski pro ženy s perlami ø 8 mm

Unikátní kolekce dámských náramků RINOR vyrobených ze Swarovski® perel v kombinaci s kuličkou a dílkem RINOR ze stříbra si vás podmaní svým nádherným leskem a širokou paletou barevných odstínů, mezi kterou si jistě naleznete ten pravý.

Cena

9751395
19751395

Značky

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Položek k zobrazení: 14
Nahoru
Další produkty
14 položek celkem

 

 

 

Dámské náramky Swarovski z perel

Perlový náramek, ať už z pravých nebo umělých perel, možná mnohé mladší ženy považují tak trochu za retro šperk. Náramek Swarovski od značky Rinor ale dokazuje, že opak je pravdou a ženskému zápěstí taková ozdoba velmi lichotí.

Swarovski náramky se nesou ve znamení luxusu, lesku a elegance. Swarowski pearl o velikosti 8 mm jsou perly, které v sobě nezapřou dokonalé provedení tolik příznačné pro všechny Swarovski šperky.

Kategorie dámské náramky Swarovski od značky RINOR obsahuje kolekci 15 jedinečných perlových skvostů v jemných pastelových barvách, od světlých až po tmavé. Modrý náramek z perel Swarovski se hodí stejně dobře k džínovému outfitu jako k elegantní světlé blůze.

Světle růžové perly rosaline Swarovski naopak velmi pěkně doplní černé sako. Zlatou střední cestou, která rozzáří každé ženské zápěstí, je náramek rose gold Swarovski. Ať už si vyberete jakýkoliv náramek Swarovski, vždy to bude luxusní šperk pro sebevědomou ženu.

Matné nebo lesklé perly nebo jejich kombinaci ladně doplňuje dílek ze stříbra se značkou RINOR. Každý dámský náramek Swarovski obsahuje jednu nebo tři ručně zdobené kuličky z tohoto ušlechtilého kovu. Všechny kovové komponenty jsou ze stříbra, stačí si jen vybrat.

Náramky Swarovski pro ženy dodáváme v luxusní dárkové krabičce. Stejně jako u všech našich náramků si také u tohoto typu můžete vybrat velikost na požadovaný obvod zápěstí.