Vyrábíme v Liberci

Již řadu let vyrábíme náramky z minerálních korálků a dalších přírodních materiálů přímo v naší dílně v Liberci. V každém kousku se snažíme o spojení kvality, elegance a přírodního ducha.
Každý kámen, který používáme, má své vlastní unikátní vlastnosti, které mohou přinést do vašeho života pozitivní změnu.

Pečlivě je vyrábíme z výběrových minerálních korálků a originálních komponentů ze stříbra. Mnoho lidí oceňuje skutečnost, že se jedná o čistě přírodní materiál, který má svůj jedinečný vzhled a energii. Tyto kameny jsou 100% přírodní a nejsou upravovány žádnými chemickými procesy ani barvením.Část naší kolekce pak tvoří náramky z exotických dřevin jako Eben, Santal nebo Palisandr. Snažíme se tak zajistit, že každý náramek je jedinečný a má svůj vlastní charakter.

Každý náramek projde několika rukama. Od výroby stříbrných dílků až po konečné sestavení. Díky tomu, že máme plnou kontrolu nad celým výrobním procesem, můžeme garantovat jejich kvalitu. Neustále se snažíme zlepšovat i v oblasti dopravy, abychom mohli naše výrobky doručit k vám co nejrychleji a spolehlivě.
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich náramků, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího náramku. Ať už hledáte dárek pro své blízké nebo si chcete udělat radost sami sobě.