Náramky pro ženy z minerálů o ø 8 mm

Dámské náramky z minerálů z této edice jsou tvořeny výběrovými přírodními kameny o průměru 8 mm ve spojení s kuličkami a dílkem ze stříbra s logem RINOR. Toto jednoduché provedení působí velice stylově a je vhodné i jako doplněk k elegantním hodinkám.

Cena

10251745
110251745

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Znamení zvěrokruhu

Položek k zobrazení: 44
Nahoru
Další produkty
44 položek celkem

 

 
Náramky pro ženy z minerálů - Rinor Woman Classic

Dámské minerální náramky nejsou jen elegantním módním doplňkem poslední doby. Sílu minerálních kamenů a polodrahokamů znali již staří Římané, Egypťané nebo Číňané. Nerosty používali jako amulety, které přinášely klid, sílu, bohatství nebo ochranu.

Nejprve je nosili při sobě, později z nich začali vyrábět náramky z minerálních kamenů a další šperky. Minerály, jako například nefrit, se staly velmi ceněnou komoditou. Nefrit existuje v několika barevných kombinacích, od žluté po zelenou, vzácně se vyskytují jako jadeity v barvě černé, růžové nebo červené. Záleží na konkrétním složení minerálu.

Moderní dámské náramky značky RINOR vynikají prvotřídní kvalitou zpracování, chytlavým designem i jednoduchou krásou. Příkladem může být zelený náramek z nefritu. Korálky o velikosti 8 mm doplněné kuličkou ze stříbra působí opravdu elegantně. Nefrit probouzí životní sílu a rozptyluje obavy, pomáhá nalézt rovnováhu a vlastní identitu.

Výběr šperku je pro každou ženu radostnou událostí. Náramky z minerálních korálků zastupují v kategorii Woman Classic desítky skvostných kousků. Každý náramek obsahuje komponentu ze stříbra se značkou RINOR a vzorovanou kuličku ze stříbra. Luxusní provedení je doplněné kuličkami třemi.

Ať už vybíráte náramek podle jeho barvy nebo podle vašeho znamení zvěrokruhu, vždy se zaměřte také na jeho vlastnosti podle minerálního kamene. Dámské náramky z minerálů lze v případě potřeby také kombinovat. Vnímejte ale pocity, které kameny přinášejí.

Všechny náramky z minerálů pro ženy dodáváme v dárkové krabičce s logem RINOR a všechny můžete objednat v několika velikostech podle vašeho zápěstí.

 

 

 

Zpět do obchodu