Náramky z minerálů pro ženy s korálky ø 8 mm

Dámské náramky z minerálů z této edice jsou tvořeny výběrovými přírodními kameny o průměru 8 mm ve spojení s kuličkami a dílkem ze stříbra s logem RINOR. Toto jednoduché provedení působí velice stylově a je vhodné i jako doplněk k elegantním hodinkám.

Cena

10901735
110901735

Značky

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Znamení zvěrokruhu

Položek k zobrazení: 43
Nahoru
Další produkty
43 položek celkem

 

 
Náramky pro ženy z minerálů - Rinor Woman Classic

Výběr šperku je pro každou ženu radostnou událostí. Vybrat si ten správný kousek, který nejen dokáže vystihnout její jedinečnou osobnost, ale také bude zářit krásou a elegancí, je opravdovým dobrodružstvím.

Kategorie náramků Woman Classic se může pochlubit desítkami krásných náramků z minerálních korálků. Tyto náramky jsou skutečnými skvosty, které ukazují, jak dokáže být krása přírodních materiálů transformována do jedinečných náramků. Minerální korálky, se svými jedinečnými vzory a barevnými odstíny, jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají originální a neotřelý šperk.

Náramky nejsou jenom o korálcích. Každý náramek z této kolekce obsahuje i komponenty ze stříbra se značkou RINOR. Tato značka je symbolem kvality a rafinovanosti. Stříbrné komponenty přidávají náramku exkluzivní vzhled a ukazují, že je to šperk, který byl vytvořen s péčí a láskou.


Moderní dámské náramky značky RINOR vynikají prvotřídní kvalitou zpracování, chytlavým designem i jednoduchou krásou. Příkladem může být zelený náramek z nefritu. Korálky o velikosti 8 mm doplněné kuličkou ze stříbra působí opravdu elegantně. Nefrit probouzí životní sílu a rozptyluje obavy, pomáhá nalézt rovnováhu a vlastní identitu.

Ať už vybíráte náramek podle jeho barvy nebo podle vašeho znamení zvěrokruhu, vždy se zaměřte také na jeho vlastnosti podle minerálního kamene. Dámské náramky z minerálů lze v případě potřeby také kombinovat. Vnímejte ale pocity, které kameny přinášejí.

Dámské minerální náramky nejsou jen elegantním módním doplňkem poslední doby. Sílu minerálních kamenů a polodrahokamů znali již staří Římané, Egypťané nebo Číňané. Nerosty používali jako amulety, které přinášely klid, sílu, bohatství nebo ochranu.

Nejprve je nosili při sobě, později z nich začali vyrábět náramky z minerálních kamenů a další šperky. Minerály, jako například nefrit, se staly velmi ceněnou komoditou. Nefrit existuje v několika barevných kombinacích, od žluté po zelenou, vzácně se vyskytují jako jadeity v barvě černé, růžové nebo červené. Záleží na konkrétním složení minerálu.

Všechny náramky z minerálů pro ženy dodáváme v dárkové krabičce s logem RINOR a všechny můžete objednat v několika velikostech podle vašeho zápěstí.