Dámský náramek z minerálu Nefrit a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z nefritových kamenů o průměru 8 mm. Náramek z nefritu ze střední Asie je zbarven do jemně oranžového odstínu. Svému nositeli přináší hluboký klid a harmonii emocí. Tlumí vypjaté emoce, zklidňuje duševní napětí.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 437
1 450 Kč
Kategorie: Náramky Woman Classic z minerálů o ø 8 mm
Barva: Oranžová
Kámen: Nefrit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Ryby, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Nefrit a stříbra
ZDARMAZDARMA

Nefrit
Nefritu jsou připisovány léčivé účinky. Už staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, ze kterých pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. V duševní oblasti se věří, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti. Nefrit svému majiteli přitahuje lásku a finance.

 


Pro koho je Nefrit ideální?

Nefrit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Váhy, Ryby

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

 

Náramek padne každému
Náramky pro ženy můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

Zpět do obchodu