Zelené náramky

Cena

11551895
111551895

Značky

Položek k zobrazení: 10
10 položek celkem

 

 

Zelené náramky

Zelený minerální náramek se často pojí s mnoha různými symboly. Nejčastěji se však zelené barvě přisuzují schopnosti růstu, obnovy, prosperity a rovnováhy.

Zelený náramek je svojí barevností zvláštním doplňkem, proto je třeba vždy koukat také na odstín barvy oblečení i styl náramku. Jasně zelený odstín párujte s neutrálními barvami, jako je černá, bílá nebo šedá, aby náramek vynikl jako ústřední bod oblečení. Tlumenou zelenou nebo olivovou barvu kombinujte s výraznějším oblečením v hnědé nebo zelené barvě se zemitými tóny.

Jaspis je známý svou jedinečnou zelenou barvou, která se může pohybovat od světle zelené až po sytě lesní zelenou, a svými přírodními vzory a texturami. Pánský zelený náramek značky RINOR je z jaspisu s hnědým mramorováním. Mužům, kteří nosí náramek s korálky z tzv. dračí krve, dodává sílu a odvahu a podněcuje v nich cílevědomost a vytrvalost.

Náramek z řady Classic obsahuje pouze minerály a středový dílek ze stříbra, zatímco náramek z řady Premium doplňuje ještě vzorovaná stříbrná kulička.

Olivín nebo Aventurín jsou minerály, které těm, co je nosí, dodávají sílu, vitalitu, optimismus a povzbuzují kreativitu a schopnost rozhodovat. Novinkou v kolekci RINOR je dámský zelený náramek z minerálu Zoisit, který zklidňuje rozbouřené emoce a přináší vyrovnanost.

Je jedno, jestli si vyberete náramek z minerálů zelený nebo hnědý, protože pokud zvolíte zemité tóny, tak se obě barvy perfektně doplňují.