Náramky pro znamení Ryby (20.2. - 20.3.)

Cena

10902815
110902815
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem

 


Znamení zvěrokruhu Ryby a náramky z minerálů

 

Znamení zvěrokruhu Ryby je spojeno s hlubokými emocemi a intuicí, a obvykle jsou to velmi citliví lidé. Ryby jsou také známé svou kreativitou a představivostí, které se často projevují v uměleckých nebo duchovních oblastech. Pokud jste Ryby, můžete mít také sklony k tajemnosti a snadno se vzdát svého vlastního prospěchu kvůli blízkým lidem.

Pokud hledáte náramek z minerálů, který by vám mohl pomoci se stabilizovat a podpořit vaši intuici a kreativitu, náramek z minerálu Jaspis může být dobrým výběrem. Jaspis má pozemskou energii a může pomoci s posilováním vašeho základního pocitu jistoty a ochrany. Může také pomoci zvyšovat vaši vůli a odhodlání, což je u Ryb obzvláště užitečné, protože mohou být náchylní k podřizování se druhým.

Jadeit je dalším minerálem, který by mohl být pro Ryby užitečným náramkem. Jadeit je spojen se srdcem a je známý pro svou schopnost posilovat lásku, vztahy a harmonii. To může pomoci Rybám se soustředit na pozitivní vztahy s lidmi kolem nich a posílit jejich schopnost dávat i přijímat lásku.

Ametyst je také minerálem, který by mohl být pro Ryby vhodným náramkem. Ametyst je spojen s intuicí a duchovním rozvojem a může pomoci Rybám se spojit s jejich vlastní duchovní praxí. Ametyst také pomáhá uklidnit mysl a uvolnit stres a úzkost, což může být u Ryb užitečné, protože jsou náchylné k pocitům nervozity a obav.

Lidé narození v tomto znamení jsou obvykle velmi emocionální a citliví, což může být zdrojem jejich síly, ale také zdrojem jejich zranitelnosti. Jsou často otevření a vnímaví k potřebám druhých a mohou být velmi dobří posluchači a rádci.