Střelec (23.11 - 21.12.)

Cena

11352635
111352635

Značky

Položek k zobrazení: 25
Nahoru
Další produkty
25 položek celkem

 


Znamení zvěrokruhu Střelec a vhodné minerální náramky

 

Střelec je deváté znamení zvěrokruhu a řadí se mezi ohnivá znamení. Lidé narození ve znamení Střelce jsou obvykle energičtí, nezávislí, dobrodružní a mají smysl pro humor. Jsou velmi optimističtí a zpravidla mají pozitivní pohled na život. Jsou to vynikající cestovatelé a rádi zkoumají nová místa a kultury. Střelci jsou také velmi přátelští a společenští, a to jim často pomáhá v navazování nových vztahů.

Pro lidi narozené ve znamení Střelce jsou vhodné různé druhy minerálů, které mohou pomoci posílit jejich pozitivní vlastnosti a přinést jim rovnováhu. Mezi náramky z minerálů, které jsou pro ně vhodné, patří například Aventurín, Lapis Lazuli nebo Goethit.

Pro lidi narozené ve znamení Střelce jsou vhodné náramky z minerálů, které jim pomohou udržovat rovnováhu a harmonii. Náramky z minerálu Aventurín jsou jedním z těchto minerálů. Aventurín je kámen štěstí a prosperity, což se může hodit pro lidi narozené ve znamení Střelce, kteří jsou obvykle velmi optimističtí. Tento minerál také pomáhá udržovat rovnováhu v emocionální oblasti a zlepšuje sebevědomí.

Dalším vhodným minerálem pro náramky pro lidi narozené ve znamení Střelce je Lapis lazuli. Lapis lazuli pomáhá udržovat rovnováhu mezi fyzickým, mentálním a duchovním světem, což se může hodit pro lidi narozené ve znamení Střelce, kteří mají tendenci být dobrodružní a chtít objevovat nové zážitky. Tento minerál také pomáhá zlepšit komunikaci a intuici.

Třetím vhodným minerálem pro náramky pro lidi narozené ve znamení Střelce je Goethit. Goethit pomáhá udržovat rovnováhu mezi tělem a myslí a pomáhá odrazit negativní energie. Tento minerál také pomáhá zlepšit sebevědomí a učení se z chyb.

Náramky z minerálů jsou v poslední době velmi oblíbené a často se používají k harmonizaci energetického pole. Tyto minerály mohou být pro lidi narozené ve znamení Střelce zvláště vhodné, protože pomáhají podpořit jejich osobnost a vlastnosti.