Váhy (24.9. - 23.10.)

Cena

10903690
110903690

Značky

Položek k zobrazení: 36
Nahoru
Další produkty
36 položek celkem

 


Znamení zvěrokruhu Váhy a pro ně vhodné náramky z minerálů

 

Znamení zvěrokruhu Váhy patří mezi vzdušná znamení a jeho vládnoucí planetou je Venuše. Lidé narození ve znamení Váhy jsou obvykle vyvážení a diplomatické povahy. Mají sklon ke spravedlnosti a snaží se najít rovnováhu ve všech oblastech svého života.

Pro lidi narozené ve znamení Vah jsou vhodné náramky z minerálů, které jim mohou pomoci udržet rovnováhu a harmonii v jejich životech. Náramky z minerálu Lávový kámen jsou jedním z takových minerálů. Lávový kámen pomáhá uklidnit mysl a snižuje úzkost a stres. Také podporuje růst a posiluje odhodlání a sebevědomí.

Dalším minerálem, který je pro lidi narozené ve znamení Vah vhodným náramkem, je obsidián. Obsidián je silným ochranným kamenem, který pomáhá odrazit negativní energie a emoční bloky. Pomáhá také odhalovat vnitřní pravdu a podporuje osobní růst a transformaci.

Neméně vhodným minerálem pro náramky pro lidi narozené ve znamení Vah je sluneční kámen. Sluneční kámen je kamenem radosti a vitality. Pomáhá zvýšit sebevědomí a posiluje energii. Také pomáhá rozvíjet kreativitu a podporuje pozitivní myšlení.

Vzhledem k tomu, že lidé narození ve znamení Vah mají sklon k harmonii a rovnováze, náramky z výše uvedených minerálů by mohly být pro ně velmi užitečné, aby pomohly udržet tuto rovnováhu a harmonii ve svých životech.