Náramky z minerálů dle znamení zvěrokruhu

Ke každému znamení zvěrokruhu přísluší několik kamenů. Zde si můžete vybrat minerální náramek, který je ideální k vašemu znamení. Výběrem náramku z minerálů podle vašeho znamení zvěrokruhu můžete podle metafyzických názorů pozitivně ovlivnit vaše energetické pole.

Cena

10903690
110903690

Značky

Položek k zobrazení: 91
Nahoru
Další produkty
91 položek celkem


Minerální náramky podle znamení

Každý, komu se líbí minerální náramky, může podpořit své duševní zdraví a nosit při sobě minerální kameny podle svého znamení zvěrokruhu. Kameny předávají svoje vlastnosti a sílu nejlépe při přímém kontaktu s kůží. Proto náramky z minerálů podle znamení v neklidné a uspěchané době dělají dobře stále více lidem.

Abyste si mohli správně vybrat svůj osobní kámen, je třeba přesně zjistit všechny astrologické aspekty, které působí konkrétně na vaši osobu. Nicméně všech dvanáct pásem zvěrokruhu má vždy své typické minerální kameny. Nabídka náramků značky RINOR je velmi široká a každý si jistě vybere svůj náramek z minerálů podle znamení.

Sedmička je šťastným číslem mnoha lidí a sedmým znamením zvěrokruhu jsou Váhy. Jemný dámský náramek pro znamení Váhyrůženínu je opravdu skvostným kouskem, který elegantně doplní každý outfit.


Znamení Štíra nebo Kozoroha jistě ocení náramky z Obsidiánu, které zaujmou na první pohled. Vyberou si muži i ženy, minerály v černé nebo mahagonové barvě v kombinaci se stříbrnými prvky v náramcích RINOR působí sebevědomě a elegantně.

Lidé ve znamení Berana, Kozoroha nebo Lva si volí minerál Jaspis. Červený jaspis se svojí zemitou barvou povzbuzuje vůli a vytrvalost a přináší nositeli pozitivní energii.

Osoby ve znamení Býka si vybírají kámen Tygří oko. Minerální kámen v barvě medové až tmavě hnědé přináší nositelům pocit bezpečí, zvyšuje jejich vůli a pomáhá jim soustředit se na důležité úkoly.

 

Znamení Panny, Střelce nebo Vodnáře bude slušet modrý náramek ze Sodalitu. Pánský nebo dámský luxusní náramek ze Sodalitu značky Rinor je zdoben jedním až třemi korálky ze stříbra o ryzosti 925.

Vybrané kombinace minerálů a znamení jsou jen malou ochutnávkou minerálních náramků RINOR.

Náramky z minerálních kamenů podle znamení zvěrokruhu jsou jistotou, a tedy i skvělým dárkem.
Všechny náramky obdržíte spolu s elegantní krabičkou.