Náramky z Hematitu

Cena

11652660
111652660
5 položek celkem

 

Náramek z hematitu

Hematit si s ničím nespletete. Jeho kovový lesk není možné přehlédnout. Jedná se o velmi pevný minerál, který již tisíce let přináší lidem ochranu. Válečníci nosili tento kámen při sobě především v boji, protože jim pomáhal zastavit krvácení.

Spojte v náramek a hematit tak, abyste si z kamene načerpali co nejvíce. Minerály totiž předávají své vlastnosti při přímém kontaktu s kůží.

Kromě zmíněných vlastností náramek z hematitu vyvažuje tělo a mysl, zlepšuje paměť a celkové soustředění.

Náramek z hematitu nemá jen metafyzické účinky, ale samozřejmě se jedná také o estetickou záležitost. Doplněk snadno vezmete k džínovému oblečení, ale elegantním dojmem bude působit také s večerními šaty nebo byznys módou.

Náramky značky RINOR dbají na kvalitu zpracování, různé velikosti korálků a komponenty z ryzích kovů. Náš náramek z hematitu se stříbrnými komponenty obsahuje dílek ze stříbra o ryzosti 925 s logem RINOR. Některé náramky zahrnují také jednu nebo tři stříbrné kuličky. Jedná se například o luxusní náramek z hematitu pro muže z řady Premium. Kovové prvky v náramcích jsou k dispozici také v pozlacené variantě.

Náramek z hematitu je vhodný pro znamení Vodnář, Beran, Panna, Štír, Kozoroh.