Vše o nákupu

Zde naleznete veškeré důležité informace pro váš pohodlný nákup. Pokud zde něco postrádáte, neváhejte nás kontaktovat.

Vše o nákupu

Doprava a platba

Přehled jednotlivých možností dopravy a platby včetně cen a podmínek. Doprava k vám již od 59 Kč, případně zdarma při nákupu zboží nad částku 1200 Kč.
Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Naše obchodní podmínky, pokud byste byli s něčím nespokojeni, neváhejte nás kontaktovat, jistě se dohodneme k oboustranné spokojenosti.
Vše o nákupu

Ochrana osobních údajů

Naší prioritou je zajistit jejich bezpečnost a soukromí, proto se řídíme nejen právními normami, ale také vašimi požadavky a preferencemi.
Vše o nákupu

Vrácení zboží do 14 dnů

Informace jak postupovat, pokud byste zboží chtěli po zakoupení vrátit. V takovém případě vám pomůžeme vyřešit situaci co nejsnadněji a nejpohodlněji.
Vše o nákupu

Reklamace

Pokud jste se rozhodli reklamovat zakoupené zboží, rádi vám představíme postup, který byste měli následovat. Celý proces je jednoduchý a s našimi instrukcemi se vám to určitě povede.
Vše o nákupu

Kontakty

Pokud jste v našem obchodě narazili na něco, co vás zaujalo nebo byste rádi získali více informací o některém z našich produktů či služeb, neváhejte nás oslovit. Rádi vám na vaši otázku odpovíme.
Vše o nákupu

Nejčastější dotazy

Odpovědi na otázky k výrobě náramků, minerálním korálkům, balení a dalších aspektech výroby. Doufáme, že vás tyto informace zaujmou a možná i inspirují k nákupu originálního náramku.
Vše o nákupu

O nás

V Rinoru vám chceme nabídnout nejen krásné doplňky, ale také pozitivní energii, kterou přinášejí minerály ve vašem náramku. Věříme, že móda by měla být spojena s dobrou energií a pocitem pohody.