Modré náramky

Cena

9252530
19252530
11 položek celkem

 

 

Modré náramky

Modrá barva je symbolem rozvážnosti, klidu, harmonie, volnosti a svobody. Kombinace modré a stříbrné tvoří důstojné spojení, které dodává nádech luxusu. Proto každý modrý minerální náramek značky RINOR obsahuje jeden až tři stříbrné korálky a stříbrný dílek.

Velikost hraje také svoji roli. Dámské minerální náramky obsahují korálky i kovové kuličky o průměru 8 mm, pánům sluší korálky o větším průměru, a to 10 mm nebo 12 mm v řadě Premium.

Modrý náramek lze velmi dobře nosit s bílou a šedou barvou oblečení, která náramku dodá čistý a jednoduchý vzhled. Černé oblečení modrý náramek vždy pozdvihne a doplní celkový dojem o výraznost a eleganci. Opravdu stylové spojení barev tvoří modrá a hnědá.

Dámský modrý náramek velmi pěkně doplní hnědou koženou kabelku a další doplňky. Pánové zase mohou vzít modrý náramek spolu s hnědým opaskem.

Tmavě modrý náramek z minerálů obvykle bývá z avanturínu. Ten se v přírodě vyskytuje v několika barvách, ale modrý druh je poměrně vzácný kámen s jasnou a svěží barvou. Minerál předává schopnost rozhodnout, a navíc povzbuzuje kreativitu, harmonizuje tělo a uvolňuje emoční napětí. Podobné metafyzické vlastnosti má také modrý sodalit, který se často používá jako kámen pro odstraňování stresu a úzkosti a pro udržování emocionální rovnováhy.

Ať už si vyberete dámský nebo pánský náramek, modrý, bílý či jinak barevný, vždy půjde o náramek kvalitně zpracovaný, kterým zaujmete své okolí.

 

 

Zpět do obchodu