Náramky z Onyxu

Cena

12452995
112452995
11 položek celkem

 

Náramek z onyxu

Onyx patří mezi kameny, jehož schopností si všimli již staří Egypťané i Římané. Minerál proto zasazovali do šperků. Nejčastěji se jednalo o výrazný náhrdelník, náramek a onyx naopak představoval spojení méně nápadné, a tak mohli kámen při sobě snadno nosit také muži.

Náramek z onyxu si pro jeho ochranné vlastnosti a odvracení negativní energie oblíbila také královna Kleopatra. Kámen mimo jiné pomáhá hojit zranění, zrychluje regeneraci organismu a zesiluje intuici a sebedůvěru.

Náramky z onyxu jsou dnes populárním doplňkem, který může být nošen jak muži, tak ženami. Onyx je přírodní kámen, který se skládá z oxidu křemíku a má černou barvu. Náramky z onyxu mají mnoho výhod, včetně jejich elegantního a sofistikovaného vzhledu a vysoké odolnosti vůči opotřebení.

Muži mohou také volit náramky z onyxu s velkými kameny, které dodávají vzhledu více síly a autority. Náramky z onyxu jsou vhodné pro nošení jak v pracovním prostředí, tak i při neformálních příležitostech.


Černý náramek z onyxu se stejně jako náramek z lávového kamene hodí k jakémukoliv stylu oblékání. Oba kameny jdou velmi pěkně také kombinovat a tím se násobí jejich vlastnosti. Příkladem může být náramek z onyxu pro muže z řady Premium, který obsahuje korálky o velikosti 12 mm.

Kromě korálků z matného lávového kamene a lesklého onyxu jsou v něm použité také stříbrné komponenty. Náramek z onyxu se stříbrnými dílky působí svěže a impozantně.

Ženy volí náramky z onyxu s jemnějším a ženským designem. Tyto náramky jsou obvykle zdobeny menšími kameny, které dodávají více detailů a elegance. Ženy mohou také volit náramky z onyxu, aby vytvořily sofistikovaný a koordinovaný vzhled. Náramky z onyxu jsou vhodné pro nošení při různých příležitostech, včetně pracovních schůzek, slavnostních příležitostí nebo společenských událostí.


Náramek z onyxu pro ženu zdobí jedna nebo tři stříbrné vzorované kuličky. Středový dílek se značkou RINOR obsahuje každý náš náramek. Všechny korálky v náramku jsou ve velikosti 8 mm.

Právě velikost korálků, použití stříbra a kvalita zpracování dělá náramky značky RINOR opravdu výjimečné.

Náramky z onyxu mají také výhody v oblasti spirituality a duševního zdraví. Onyx se tradičně používá jako kámen ochrany a posilování vůle, což může pomoci s odolností vůči stresu a negativním vlivům. Náramky z onyxu také podporují klid a harmonii a pomáhají při meditaci a duchovní práci.


Náramek z onyxu je vhodný pro znamení Beran, Rak, Lev, Panna, Štír, Kozoroh.