Pánský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Premium

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z bílých magnezitových kamenů o průměru 12 mmNáramek z bílého magnezitu s krémově bílou barvou s elegantním světle až tmavě hnědým žilkováním. Vytváří vzhled podobný porcelánu a krásný, rovnoměrný lesk. Svému majiteli přináší do života harmonii, klid a posiluje jeho vůli.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje elegantní dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 79
Značka: RINOR
1 735 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Magnezit
Průměr kuliček: 12 mm
Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Pánský náramek z minerálů RINOR Premium1 Magnezit bílý - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA


Magnezit

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných.
 

Pro koho je Magnezit ideální?

Magnezit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Vodnář, Rak, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu