Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Tato sada se skládá ze dvou náramků, každý z nich disponuje jedinečnými vlastnostmi a charakteristikami, které je odlišují od ostatních.

První z náramků, je vytvořen z korálků o průměru 12mm. Toto neobvyklé a působivé řemeslné dílo, je vytvořené z minerálů Onyx a Lávových kamenů. Onyx, který je známý pro své schopnosti uklidnit mysl, dodává náramku jedinečný a elegantní vzhled. Korálky z lávy na druhé straně, přidávají náramku hmatatelnou texturu a zvýrazňují jeho jedinečný design.


Druhý náramek je vytvořen z Hematitu,. Korálky z hematitu mají průměr 10mm, který je o něco menší, než u prvního náramku, ale stejně tak atraktivní. Hematit je známý svým lesklým kovovým vzhledem.

Oba náramky jsou navíc doplněny originálními komponentami Rinor ze stříbra. Stříbrné detaily skvěle kontrastují s tmavými korálky minerálů, což dodává těmto náramkům sofistikovaný a elegantní vzhled.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 479
Značka: RINOR
2 960 Kč –10 % 2 660 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Stříbrná
Kámen: Onyx+Lávový kámen a Hematit
Průměr kuliček: 12 mm, 10mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
4S
Akce
ZDARMAZDARMA 2 960 Kč –10 %

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Hematit

Hematit přivádí vaší mysl do rovnováhy. Uklidňuje ji a stimuluje. To má velmi pozitivní vliv na psychické zdraví i činnost orgánů v těle. Zvyšuje sebevědomí a rozvíjí osobnost. Podporuje spánek a odstraňuje psychické výkyvy. Ve starém Egyptě se nosil jako amulet ochraňující zdraví.  

 Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!