Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

První z náramků, je vytvořen z korálků o průměru 12mm. Je vytvořen z minerálů Onyx a Lávových kamenů. Onyx, který je známý pro své schopnosti uklidnit mysl, dodává náramku jedinečný a elegantní vzhled. Korálky z lávy na druhé straně, přidávají náramku hmatatelnou texturu a zvýrazňují jeho jedinečný design. Druhý náramek je vytvořen z Hematitu. Korálky z hematitu mají průměr 10mm, který je o něco menší, než u prvního náramku, ale stejně tak atraktivní. Hematit je známý svým lesklým kovovým vzhledem.

✅ 100% Přírodní kameny bez barvení

✅ Originální komponenty ze stříbra 

✅ Ruční výroba v ČR

✅ Elegantní dárkové krabičky zdarma

Velikost
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: RINOR
2 960 Kč –10 % 2 660 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Stříbrná
Kámen: Onyx+Lávový kámen a Hematit
Průměr kuliček: 12 mm, 10 mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
4S
Akce
ZDARMAZDARMA 2 960 Kč –10 %
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit pro muže

Jedná se o krásnou sadu dvou náramků. Každý z nich je jedinečný svými vlastnostmi a charakteristikami.

První z náramků je vytvořen z korálků o průměru 12mm, které jsou ručně vybrány a sesazeny tak, aby vytvořily dokonalou harmonii. Tento náramek je jedinečný svým složením z minerálů Onyx a Lávových kamenů.

Onyx, který je známý pro své schopnosti uklidnit mysl, dodává náramku jedinečný a elegantní vzhled. Tento minerál je ve světě šperků ceněný pro své oslňující odstíny černé a jeho hladké, lesklé povrchy.

Korálky z lávy
na druhé straně, přidávají náramku hmatatelnou texturu. Jejich hrubý povrch zvýrazňuje jeho jedinečný design a přidává mu na výraznosti. 

Druhý náramek v sadě je vytvořen z Hematitu. Korálky z hematitu mají průměr 10mm, který je o něco menší, než u prvního náramku, ale stejně tak atraktivní. Hematit je známý svým lesklým kovovým vzhledem. Jeho kovový lesk a hladký povrch přidávají dojmu luxusu a elegance.

Oba náramky jsou navíc doplněny originálními komponentami Rinor ze stříbra. Tyto stříbrné detaily skvěle kontrastují s tmavými korálky minerálů, což dodává těmto náramkům elegantní vzhled. Jejich lesk dokonale doplňuje výrazné minerály a odráží světlo v každém pohybu.

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Hematit

Hematit přivádí vaší mysl do rovnováhy. Uklidňuje ji a stimuluje. To má velmi pozitivní vliv na psychické zdraví i činnost orgánů v těle. Zvyšuje sebevědomí a rozvíjí osobnost. Podporuje spánek a odstraňuje psychické výkyvy. Ve starém Egyptě se nosil jako amulet ochraňující zdraví.  

Dárkové krabičky v ceně

Každý náramek, který u nás objednáte, je dodáván v elegantní dárkové krabičce, což z něj činí dokonalý dárek pro každou příležitost.

Krabička nejenže chrání náramek před poškozením, ale také umožňuje jeho snadné a bezpečné skladování, když ho právě nenosíte. Můžete si být jisti, že váš náramek bude v bezpečí a bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání.

S naší elegantní dárkovou krabičkou můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Ať už chcete darovat náramek jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak, v krabičce bude vypadat ještě lépe. 

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!