Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Tato sada odráží krásu přírody, která je pečlivě zachycena v jednotlivých korálkách. Jejich kouzlo je v pravdivosti materiálů, které při nošení dodají vašemu vzhledu osobitý styl a eleganci.
 
První náramek z této sady je vyroben z exkluzivního minerálu Onyx. Tento minerál je známý svými silnými, tmavými odstíny, které se vytrvale drží v čase. Korálky tohoto náramku jsou o průměru 12 mm a mají matný povrch, který vytváří jedinečnou, tajemnou atmosféru.


Druhý náramek v sadě je vyroben z atraktivního minerálu Tygří oko. Korálky tohoto náramku mají průměr 10mm a jsou natolik svůdné, že okamžitě upoutají pozornost. Tygří oko je známo svými zlatavými odlesky, které připomínají oči divokého tygra.

Oba tyto náramky jsou navíc doplněny originálními stříbrnými komponenty Rinor. Toto stříbro přidává nádherný kontrast temným korálkům minerálů a dodává celkovému vzhledu sadu náramků elegantní vzhled.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 483
Značka: RINOR
3 330 Kč –10 % 2 995 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá, Hnědá
Kámen: Onyx mat a Tygří oko
Průměr kuliček: 12 mm, 10 mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
7S
Akce
ZDARMAZDARMA 3 330 Kč –10 %

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Tygří oko

Tygří oko je ochranný kámen, který se tradičně nosí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Dodává pokoru a inspiruje zkoušet nové věci. Zároveň podporuje tok energie v těle, dodává sílu a přitahuje bohatství. Je skvělý pro ty, kteří hledají smysl života a umění myslet pozitivně.  

 Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx mat a Tygří oko a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!