Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Představujeme vám unikátní sadu náramků značky RINOR Premium. Co tuto sadu odlišuje od ostatních, je kombinace kvalitních minerálů a stříbra, které dohromady tvoří skutečně jedinečnou sadu náramků.

První náramek je tvořen korálky z minerálu Sodalit. Tento minerál je známý svou nádhernou modrou barvou a bílými pruhy, které tvoří jedinečný vzor na každém korálku. Průměr korálků tohoto náramku je rovných 12 mm. V kombinaci s jemnými detaily stříbra se jedná o náramek, který vám určitě padne do oka.


Druhý náramek je vyroben z Hematitu. Hematit má temně šedou s kovovým leskem. Korálky z Hematitu na tomto náramku mají průměr 10 mm, což je o něco menší než u prvního náramku, ale stále dostatečně velké na to, abyste si mohli vychutnat jejich jedinečnou barvu.

Oba náramky jsou navíc doplněny originálními komponentami Rinor ze stříbra. Stříbrné detaily skvěle kontrastují s tmavými korálky minerálů, což dodává těmto náramkům sofistikovaný a elegantní vzhled.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 480
Značka: RINOR
2 930 Kč –10 % 2 635 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Stříbrná, Modrá
Kámen: Sodalit a Hematit
Průměr kuliček: 12 mm, 10mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
5S
Akce
ZDARMAZDARMA 2 930 Kč –10 %

 Sodalit

Sodalit jako kámen intelektu spojující logiku a intuici uklidňuje naší mysl. Chrání před negativními emocemi a strachem. Odstraňuje příčiny obav, prohlubuje schopnost přijímat nové informace. Dodává sebedůvěru a pomáhá nám zůstat sami sebou.  

Hematit 

Hematit přivádí vaší mysl do rovnováhy. Uklidňuje ji a stimuluje. To má velmi pozitivní vliv na psychické zdraví i činnost orgánů v těle. Zvyšuje sebevědomí a rozvíjí osobnost. Podporuje spánek a odstraňuje psychické výkyvy. Ve starém Egyptě se nosil jako amulet ochraňující zdraví.  

 Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm a 10mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Sodalit a Hematit a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!