Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Tato sada se skládá ze dvou náramků, které jsou pečlivě zpracovány z přírodních minerálů., a je doplněná o prvky ze stříbra.

První náramek je pozoruhodný střídáním minerálů Onyx a Lávový kámen. Tyto silné a energetické minerály jsou pečlivě vybrány a vytvarovány do korálků o průměru 12mm. Tento náramek je nejen stylový, ale také vás nabije pozitivní energií.


Druhý náramek v této sadě je vytvořen výhradně z korálků Lávového kamene, které jsou také o průměru 12mm. Lávový kámen je známý svou schopností odolávat stresu a poskytnout vám klid a harmonii. Design tohoto náramku je jednoduchý, ale zároveň velmi výrazný.

Oba náramky jsou navíc doplněny originálními komponenty značky Rinor, které jsou vyrobeny ze stříbra. Tyto stříbrné detaily jsou představovány jako kontrastní prvky, které náramkům dodávají dokonalý rozměr a hloubku.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 481
Značka: RINOR
3 330 Kč –10 % 2 995 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá
Kámen: Onyx a Lávový kámen
Průměr kuliček: 12 mm
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
3S
Akce
ZDARMAZDARMA 3 330 Kč –10 %

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek. 

Lávový kámen

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů.   

 Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen - RINOR Premium

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 12mm

  • Originální stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Pánské náramky Premium s minerálními kameny o průměru 12mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Sada náramků z minerálů Onyx+Láva a Lávový kámen a stříbra - RINOR Premium

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!