Dámský náramek z minerálu Růženín a stříbra - RINOR Woman3

Překrásný dámský minerálový náramek značky RINOR je vyrobený z kamenů růženínu o průměru 8 mm, které náramku dodávají punc elegance. Náramek z přírodního růženínu, stejně jako růžová růže, po níž je pojmenován, je po celém světě spojována s láskou. Svému nositele učí lásce k sobě samému i ostatním. Dodává životní energii a dává sílu odpouštět.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 442
Značka: RINOR
1 410 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Růžová
Kámen: Růženín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Býk, Blíženci, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Růženín a stříbra
ZDARMAZDARMA

Růženín

Jedná se o univerzální léčivý kámen, který dodává životní energii. Růženín zvyšuje naše jemné vibrace a tím umožňuje hlubší vnímání různých druhů umění, zvláště pak hudby. Oživuje fantazii a podporuje tvůrčí myšlení.

Pro koho je Růženín ideální?

Růženín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Býk, Váhy, Blíženci

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky pro ženy můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu